Güneşli Mah. Mahmutbey Cad No:140 B Blok Referans Güneşli, 34000 İstanbul

[email protected]
+90 212 909 57 02

EN İYİ TASARIM AJANS
ÇÖZÜMLERi.

  • GÜNDEM
  • Vizyonumuz
  • Açık Kaynak
Artık teknoloji bir tık ötemizde ,elimizin her an altında bulundurabileceğimiz şekilde kolay bir ağaya sahip.Bununla birlikte kişilerin kullanıcılara rahat ulaşabilmesi için mobil yazılım ile birlikte e -ticaret günümüzde gelişmeye başlıyor. E-ticaret insanların oturduğu yerden çoğu şeyi yapabilmesini sağlıyor.Bunun yanında ise mobil yazılım sayesinde daha kolay erişim sağlanıyor bizde web sitesi yazılımımız ve kullanıcıların e-ticaret başlığı altında birleşmesini kaliteli sağlamak amacı ile buradayız e-ticarette güven hissetmek istiyor iseniz tam yerindesiniz. E-ticarette kaliteli adımlar çok önemlidir ve bizde sizin kaliteli adımlarda yardımcınız olmaya hazırız.
Amacımız, serbest çalışanların ve geliştiricilerin WordPress'in açık kaynak koduyla yeni fikirler öğrenmelerine yardımcı olmaktır. Türk Lirası borsada her geçen gün değer kaybediyor, bu da bizi üreticilerden daha ucuz ürünler almanın yeni ve ucuz yollarını bulmaya yöneltiyor. Şirketiniz için bir web sitesi yaptırmak çok pahalıdır, insanlar bir web sitesine sahip olmak için daha ucuz bir yol ararken karşılarına WordPress çıkıyor. Açık kaynaklı birden fazla tema ile istedikleri online hayatına adım atmış oluyorlar. Bizim amacımız bu hizmeti uygun fiyatlardan kullanıcılara sağlamak.
"Gerçek GPL"nin ardındaki fikir, geliştiricilerin sağladığı teknik desteğe ihtiyaç duymayan veya bütçeleri az olan tasarımcılara eklentileri satın alması gerekir. WordPress hakkında yeterli bilgi ve deneyime sahip tasarımcılara ve küçük geliştiricilere yardımcı olmaktır. Bir müşterinin web sitesi için gereken tema ve eklentiler Dollar üzerinden satıldığı için çok yüksek maliyetli oluyor, Ülkemizde bütçesi olmayan yüzlerce öğrenci ve girişimciler var. Bu nedenle, bu sitede yazalım konusunda bilgili kişilere, blog yazarlarına, sizin ve kendim gibi geliştiricilere, paradan tasarruf etmek için desteğe ihtiyaç duymayan girişimcilere yardımcı olmayı amaçlamaktayım. Çoğu insan 'açık kaynak' terimine aşinadır. Kullanımı ücretsiz olan bir yazılım veya kod parçası anlamına gelir.
2014’den beri web siteleri ve web uygulamaları geliştiriyoruz. Dijital ortamlarda elde etmiş olduğumuz tecrübeler sonucunda neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını gayet iyi biliyoruz. Güzel tasarlanmış ve modern bir web sitesi şirketinize büyük ölçüde değer katar böylece sizin ve rekabetinizin arasında fark yaratır. Tüm ticari işlerinizi internet üzerinden yapmasanız bile şirketinizin internet ortamında varlığını belirlemeniz çok önemlidir. Teknoloji ile gelişen dijital pazar yeri her geçen gün değişmekte olup yenilikler ekleniliyor. Geleneksel pazarlama yöntemlerine her ne kadar ihtiyaç olsada internet teknolojisinin açmış olduğu pazarı görmemek mümkün değil.