Araç Bilgilerini Kaydedin, Boş Araç Formları Oluşturun

Araçlarınıza sınıfı, markası, modeli, poliçeleri, bakımları, şoförü, istasyonu ve otoparkı gibi genel bilgiler ekleyin. Bilgilerine göre araçlarınızı sınıflandırın ve listeleyin.

Araç Servis Kayıtlarını Yönetin

Servis tiplerini ve firmalarını kaydedin. Araçlarınızın periyodik bakım, detaylı temizlik, lastik değişimi, hasar-kaza kayıtlarını kaydedin, listeleyin.

Araçların Durumlarını Yönetin

Tüm araçlarınızı servis-bakım, yıkama, kullanım ya da kullanım dışı olma durumlarına göre kaydedin, listeleyin. Satışta olan ya da satılmış olan araçlarınızı görün.

 

Poliçeleri Yönetin

Sigorta şirketlerini, acenteleri iskontoları ile kaydedin. Prim tanımlarını, sigorta tiplerini, poliçe kategorilerini, poliçe aşamalarını, teminat taslaklarını tanımlayın. Açık, kapalı, iptal edilen poliçeleri listeleyin.

Analizleri İnceleyin

Titarus araç bilgilerine göre sizin için analizler yapar. Araçların kilometre bilgilerine ya da kalan sürelerine göre poliçelerini, periyodik bakımlarını ve fenni muayenelerini takip edin. Zaman ve kaynak kaybına uğramayın.

 

Araç Bilgilerine Kolayca Ulaşın

Araç genel, durum, detay, soför, poliçe, BAF formları bilgilerine ek olarak temel bileşenler ile birlikte araç için eklenmiş aktiviteleri, dokümanları, hatırlatmaları görün.

Sık Sorulan Sorular

Evet. Titarus ile farklı şubeler tanımlayıp, firmanızı yönetebilirsiniz.

Araçlarınızın periyodik bakım, detaylı temizlik, lastik değişimi, hasar-kaza kayıtlarınıtakip edebilirsiniz.

Poliçe, servis muayene, periyodik bakım kategorilerinde araçlarınızı analiz edebilirsiniz.