2014’den beri web siteleri ve web uygulamaları geliştiriyoruz. Dijital ortamlarda elde etmiş olduğumuz tecrübeler sonucunda neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını gayet iyi biliyoruz. Güzel tasarlanmış ve modern bir web sitesi şirketinize büyük ölçüde değer katar böylece sizin ve rekabetinizin arasında fark yaratır. Tüm ticari işlerinizi internet üzerinden yapmasanız bile şirketinizin internet ortamında varlığını belirlemeniz çok önemlidir. Teknoloji ile gelişen dijital pazar yeri her geçen gün değişmekte olup yenilikler ekleniliyor. Geleneksel pazarlama yöntemlerine her ne kadar ihtiyaç olsada internet teknolojisinin açmış olduğu pazarı görmemek mümkün değil.

SİTE İÇERİK YAZILARI

Web tasarımı,kişilerin istediği tasarım,ilkeler ve estetik ile düzenleyerek bunu yazılıma dönüştürüp  sunmaktır.Bunun sonucunda yazılım artık tarayıcıda bir web sitesi olarak ,herkesin erişebileceği şekilde aktif hale gelmektedir.

Aslında ”WEB SİTESİ NEDİR?” başlığı altında bahsetmemiz gereken sitenin nasıl olmasıdır .

Yani ….

  • Bir web sitesinin düzenli olması gerekir sebebi ise ; herkes ister ki bu koşuşturmacalı hayatta herşey kolay olsun. Bu yüzden bir web sitesine girdiğimizde sitenin düzeni basit,sade,şık ve herkesin herşeyi rahat bulabileceği bir düzen olmalıdır .
  • Renklerde ise; insanların içini açacak,ferah,göze hitap eden renkler kullanılmalı.Kurulan siteye hitap eden renkler bulundurulmalı .
  • Fontlar da özellikle yazılar ne çok küçük ne de çok büyük olmalı .Okunaklı rahat bir yazı tipi faydalı olacaktır.
  • İçerikte başlıklar çarpıcı olmalıdır.İnsaların okudukça okuyası gelen bir şekilde yazılar yapılmalıdır.İçerikte çok ayrıntıya girilmemelidir.Herkesin anlayacağı dilde yazılmalıdır.
  • Kullanıcılar ile dost bir web tasarımı olmalı nedeni de şudur; artık insanlar herşeyi araştırırken tarayıcıdan araştırıyor ve insanlar duygusal varlıklardır.Bu yüzden her duyguya hitap eden  web siteleri taarlanması gerekir.Görsel olarak göze hitap eden görseller kullanılması hem web sitesi sahibine hemde kullaıclar açısından kazançlı olur .
  • Teknolojik gelişmeleri hep takip eden, dinamik yeniliklere açık siteler devamlılık sürdürür hemde kullanıcılarını kaybetmeyerek üstüne daha çok kullanıcı kazanılması sağlanır.

HTML,.Net , ASP, PHP, Java Script, Flash vb. web yazılımları ile temeli sağlam olan yazılım hizmetleri sunuyoruz ve bilgisi son teknoloji ekibimiz ile her zaman yanınızdayız.Web yazılımı , web sitesinini gürünmeyen eli gibidir sitenin temelini oluşturan bir sistemdir.Güvenilir, iyi yazılım sistemleri ile bu yolumuzda sizinle devam edeceğimize inanıyoruz.

Artık teknoloji bir tık ötemizde ,elimizin her an altında buludurabileceğimiz şekilde kolay bir ağa sahip.Bununla birlikte kişilerin kullanıcılara rahat ulaşabilmesi için mobil yazılım ile birlikte  e -ticaret günümüzde gelişmeye başlıyor ve gelecekte de gelişmeye , yerinde kalmaya devam edecektir.E-ticaret insanların oturduğu yerden çoğu şeyi yapabilmesini sağlıyor.Bunun yanında ise mobil yazılım sayesinde daha kolay erişim sağlanıyor bizde web sitesi yazılımımız ve kullanıcıların e-ticaret başlığı altında birleşmesini kaliteli sağlamak amacı ile burdayız e-ticarette güven hissetmek istiyor iseniz tam yerindesiniz.E-ticarette kaliteli adımlar çok önemlidir ve bizde sizin kaliteli adımlarda yardımcınız olmaya hazırız.

SEO’nun açılımı: Search Engine Optimization. İngilizce kelimelerin kısaltılması olan SEO’nun Türkçe karşılığı ise Arama Motoru Optimizasyonu’dur. Google de staratejilermiz ile nasıl daha üst seviye çıkmanıza yardımcı oluyoruz.Sadece sitenin iyi olması değil kullanıcılara googlede ilk sıralarda yer alarak daha iyi bir iletişim kurma imkanını sağlamak gerekiyor.Site içeriğinde herkesin kendine öz bir dili yazısı olursa üst sıralalrda yer almanız çok önemli.Başkalarının yazıları ile değil kendi gerçekliğiniz ile ortaya çıkmak herkese güven kazandırır.Sitenizde kendi kişiselliğinizi ortaya koyarsanız Arama Motoru Optimizasynunuz okadar iyi olur.Sitenizde anahtar kelimeler çok önemlidir bu yüzden anahtar kelimelerin sıklıkla kullanılan, dikkat çeken ,kullanıcıların araştırdıkları ile alakalı olmalıdır.

Google ads de reklam bütçesi ,reklam şeklinin iyi olması ,kelimeler,yerleşimler vb. durumlar hakkında nekadar iyi bir bilgiye sahip kişinini yapması ve kaliteli olması önemlidir.Reklam yaparken anahtar kelmelerin insanlara güven kazandıracak asıl amacın dışına çıkmıcak şekilde olması ve kendinize özgü anahtar kelimeler rekların olması size daha çok kalite ve reklamların görünmesi daha çok kişiye ulaşılmasını sağlayacaktır.Reklam Sıralaması; teklif tutarınız, Kalite Puanı bileşenleri (beklenen tıklama oranı, reklam alaka düzeyi ve açılış sayfası deneyimi) ve uzantılar ile diğer reklam biçimlerinin beklenen etkisi kullanılarak hesaplanır.Reklamlar sitenini dışında ekstra sizin bilgilerinizi gösteren bir araçtır.

Sosyal medya adı altında kullanmış olduğumuz sosyal ağ, insanların hayatlarını kolaylaştıran birden fazla  araçlar içerir. Sosyal ağda bilgi aktarımı yapılabilir,görüntülü konuşulabilir,mesajlaşılabilir,işle ilgili bilgiler paylaşılabilir hatta son zamanlarda artık görüntülü iş mülakatlarıda artmaya başladı. Facebook, Youtube, Twitter ve Bloglar gibi sosyal paylaşım platformları günümüzde vazgeçilemez hale gelmesiyle insanların  çoğu zamanını geçirdiği yer olmuştur.

Sosyal medya yönetimine neden özen göstermeliyiz?

Sosyal medya günümüzde insanların  çok sıklıkla kullandığı ve günlerinin büyük bir kısmını   geçirdiği  plartformdur . Sosyal medya insanların hayatını kolaylaştırdığı için ve çoğu iş tanıtımı ,reklam vb. durumları  sosyal medya ile yaparak milyonlarca kitleye ulaşmak hedeflenmiştir .Artık insanların çoğu sosyal medyayı bir iş haline getirerek para kazanmaya bile başladılar ve günümüzde çok yaygın bir hale gelmiş durumda.Eğer bir iş yapıyor iseniz ve işinizini geliştirip herkese tanıtmak istiyorsanız artık sizde bir sosyal medya ağına katılmışsınızdır demektir.Sadece sosyal medyaya katılarak işinizi geliştiremezsiniz. Bunun yanında insanların ilgisini çekecek kimsenin yapmadığı veya çoğu kişide olmayan fikirleri reklamların canlılığı ve günümüze uyarlanmış şekilde yapılırsaa ve birazda maddi anlamda reklamcılığı iyi yaparsanız gerçekten kendinizi tanıtmanız kolay olacaktır.Bizde sosyal medya yönetiminizi günümüze uyarlanıp yeni teknolojiyle, uzman programlar ile yapılan en iyi reklamlarla yüzünüzü güldürecek sonuçlar vermeye çalışıyoruz.