Harika bir e-Ticaret tasarımı iyi çalışıyorsa, onun çalıştığının farkında olmazsınız. Müşterinizin dikkatini çekecek ve harekete geçecek tasarımları sunmak için gerçek yaratıcılıkla birlikte e-Ticaret için en iyi uygulamaları kullanıyoruz. Müşterilerimizle işbirliği içinde çalışıyoruz; böylece tasarımınız, endüstriniz hakkındaki derin bilgilerinizi, geniş kapsamlı e-ticaret uzmanlığımızla birleştiriyoruz.

Özel Tasarım

İlk izlenim için asla ikinci bir şansın olmadığını söylerler. Bu, e-Ticaret mağazanız için de geçerlidir. Müşteriniz ana sayfanıza girdiğinde ne görüyorsa çok önemlidir, çünkü e-ticaret, güven veren bir endüstridir. Müşterinin, kredi kartı bilgilerini sizinle paylaşabilecek kadar sitenize güvenmesi gerekir. Ücret karşığlı satın alınılan bir şablonun aksine, profesyonel, modern ve özel tasarım, müşterinize işletmenizin ciddi olduğunu ve burada kalıcı olduğunu gösterir.

Özel bir tasarım aldığınızda, yüzlerce diğer tüccarın kullandığı bir şablon değil, tamamen kendinize ait bir site elde edersiniz. Siteniz daha profesyonel, daha iyi optimize edilmiş ve bir nevi olacaktır. 

Mobil uyumlu e-ticaret sitesi

Günümüzün çevrimiçi (online) alışveriş yapanların cep telefonlarını ve tabletlerini eğlence için ve masaüstü bilgisayarlarını iş için kullanma olasılıkları daha yüksektir. Mobil dostu olmayan e-ticaret siteleri büyük bir iş kayıbına neden oluyor.

Perakendeciler duyarlı tasarımın yani mobil uyumlu web tasarımın ne olduğunu anladıktan sonra, ihtiyaç duyduklarını biliyorlar. Duyarlı tasarım yalnızca size para kazandırmakla kalmaz, etki alanınızın arama motorunun derece sıralamasında yardımcı olur.