SEO’nun açılımı: Search Engine Optimization. İngilizce kelimelerin kısaltılması olan SEO’nun Türkçe karşılığı ise Arama Motoru Optimizasyonu’dur. Google de staratejilermiz ile nasıl daha üst seviye çıkmanıza yardımcı oluyoruz.Sadece sitenin iyi olması değil kullanıcılara googlede ilk sıralarda yer alarak daha iyi bir iletişim kurma imkanını sağlamak gerekiyor.Site içeriğinde herkesin kendine öz bir dili yazısı olursa üst sıralalrda yer almanız çok önemli.Başkalarının yazıları ile değil kendi gerçekliğiniz ile ortaya çıkmak herkese güven kazandırır.Sitenizde kendi kişiselliğinizi ortaya koyarsanız Arama Motoru Optimizasynunuz okadar iyi olur.Sitenizde anahtar kelimeler çok önemlidir bu yüzden anahtar kelimelerin sıklıkla kullanılan, dikkat çeken ,kullanıcıların araştırdıkları ile alakalı olmalıdır.

Değerli anahtar kelimeler ile arama motorlarında 1. sayfa sıralamasıyla web siteniz için hedeflenmiş trafik çekin.

Peki ya web sitenizi anında güvenilirliği ve milyonlarca kullanıcısı olan bir platformda sergilemenin bir yolu varsa? Bu, işletmenizin faydalanabileceği bir şey mi?

Günümüzde tüketiciler, ihtiyaç duydukları hizmetleri bulmak için arama motorlarına çok güveniyor. Google saniyede 34.000 arama alıyor. Bu aramalar ürünleri bulmak, markaları incelemek ve iş yerlerine bakmaktan ibarettir. Bir marka, arama sonuçlarının ilk sayfasında göründüğünde, tüketicilerden güven kazanıyor.

Değerli anahtar kelimeler ile arama motorlarında 1. sayfa sıralamasıyla web siteniz için hedeflenmiş trafik çekin.Peki ya web sitenizi anında güvenilirliği ve milyonlarca kullanıcısı olan bir platformda sergilemenin bir yolu varsa? Bu, işletmenizin faydalanabileceği bir şey mi?SEO sürecimizMüşterilerinizin hangi anahtar kelimeleri aradığını görmek için işletmeniz için pazar araştırması.Anahtar kelime araştırması ve analizi, hangilerinin en kolay sıralamaya girebileceğini bulmak için.Sitenizin her sayfasında tam SEO uygulaması. Spam içermeyen ve sektörünüzdeki gerçek sitelerden yalnızca kaliteli bağlantılar sağlayan bir bağlantı kurma stratejisi. Arama motorlarının artık gerektirdiği önemli “sosyal bağlantılar” sağlamak için sosyal medya ile websitenizi birleştirmek.

SEO artık sadece sıralamalardan ibaret değil. Hedef kitlenize güven vermek, sorularını cevaplamak, endişelerini ele almak ve onlara harika içerik vermekle ilgilidir. Arama Motoru Pazarlama Hizmetlerimizle bir sonraki adıma ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. Arama Motoru Pazarlama Hizmetlerimiz arasında Arama Motoru Optimizasyonu, Tıklama Başı Ödeme, E-posta Pazarlama Çözümleri, İzleme, Raporlama ve daha fazlası bulunur.

NELER

YAPIYORUZ

?