HTML,.Net , ASP, PHP, Java Script, Flash vb. web yazılımları ile temeli sağlam olan yazılım hizmetleri sunuyoruz ve bilgisi son teknoloji ekibimiz ile her zaman yanınızdayız.Web yazılımı , web sitesinini gürünmeyen eli gibidir sitenin temelini oluşturan bir sistemdir.Güvenilir, iyi yazılım sistemleri ile bu yolumuzda sizinle devam edeceğimize inanıyoruz.

Web Geliştirme Hizmetleri – Planlama Her Şeydir

Özel İnternet uygulamalarına ihtiyaç duyan işletmeler, web geliştirme çözümlerimizi kullanır. Şirket içi web geliştirme uzmanlarımız, günümüzün en yeni web teknolojileri konusunda bilgili ve iyi eğitimlidir. Bir Web sitesi geliştirme projesi, başarıyla gerçekleştirilebilmesi için ayrıntılı planlama gerektirir. Planlama süreci – fikir alışverişi, seçeneklerin tartılması, sorumlulukların tahsis edilmesi – web projesine katılan tüm tarafların ortak bir amaç için çalışmasını sağlar. Sürecin anahtarı, Web sitesinin amacının ve hedef kitlenin tanımlanmasıdır. Bu bilgi, stil, yapı ve teknoloji hakkındaki kararları doğrudan etkilemektedir. Nihayetinde bir Web Sitesini kodlamak için kullanılan teknoloji seçimi büyük ölçüde Web sitesi için gereken işlevselliğe ve sitenin gelecekteki muhtemel gelişim ihtiyaçlarına bağlıdır. LAMP (Linux-Apache-MySql-PHP) mimarisi, .NET Teknolojileri, CSS, AJAX (Asenkron JavaScript ve XML) ve Macromedia Flash – ActionScript konusunda uzmanız.

Web Geliştirme Metodolojimiz

Günümüzün dinamik pazarında, şirketinizin en güncel Internet teknolojilerine erişmesi çok önemlidir. Web geliştirme çözümlerimiz iş süreçleriniz göz önünde bulundurularak geliştirilir ve işinize daha sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmanız için bir yol sunar. Şirketinizin çevrimiçi altyapısının güvenli ve verimli çalışmasını sağlamak için önlemler alıyoruz.

NELER

YAPIYORUZ

?